Hakkımızda
Bundan tam 18 yıl önce Atakan Sigorta olarak yola çıktığımızda tek düşüncemiz, acentemizi başarıya götürecek basamakları bir bir tırmanmaktı. Sigorta firmalarında geçen uzun yılların ardından kurduğumuz acentemiz henüz bebekti ve bizler diğerlerinin arasında tutunmanın yollarını kısa sürede bulmalıyız diyorduk. Elbette ki bunun tek bir yolu vardı ve bunu biliyorduk: Karşılıklı güven esaslı, kaliteli hizmet vermek, en önce bizlerin kim olduğuna dair kimliğimizi de oluşturuyordu.

Aradan geçen zamanla; her basamakta tanıştığımız yeni kişilerin farklı hikayelerini kısa sürede çözüme kavuşturmamız, başarının yanı sıra sarsılmaz dostluklar kurmamızı da sağladı. Farklı sektörlerde çalışan dostlarımızla diyaloglarımız geliştikçe yeni müşterilerimizin ailemize katılmasını bekliyorduk ama bu dostluklarımızın, bir gün bizleri hiç düşünmediğimiz iş sahalarına çekebileceğini hiç düşünmemiştik. Nakliyecisinden gümrükçüsüne, gümrükçüsünden mali müşavirine, üreticisine derken bir anda kendimizi ihracatçı firmalar arasında bulduk.

Şirketlerimizin kuruluş misyonunda yer alan güvenilir, hızlı, kaliteli hizmet verme anlayışımız ile yola çıkmamızın, bizleri yeni başarılara götürdüğünü zaman içinde yani gözlerimizle gördük. 


İşte Temizkan İhracat'ın doğuş hikayesi tam da budur...

Atakan Sigorta olarak orta yaşlı, Temizkan İhracat olarak henüz çok genç olsak bile yeni başarılarımız için kalitemizden ödün vermeden, yeni hizmetler vermek için hala yolun başındayız.

Amatör ruhumuzu kaybetmeden yürüdüğümüz bu yolda tek hedefimiz var; Büyümek. Büyürken de farklı iş sahalarını da içine alacak biçimde hizmet vermek...

Esenlik dileklerimizle,

Temizkan İhracat
Altıyol, Çilek Sokak, Küçüksarıhan No:6
Kat:4 D:25 34714
Kadıköy-İstanbul

Telefon: 
+90 216 345 26 84
+90 532 434 22 77
info@temizkanihracat.com
www.temizkanihracat.com

AlışSatış
Dolar18.413718.4875
Euro17.778417.8496
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret12154